Створення Сайт візитки

Розробка сайту виконується з "нуля" під "ключ". Ви отримаєте повністью готовий до реклами сайт. З рекламою теж допоможу.

від 7 днів / від $250
Контакти
Створення іміджу
Продуманий лендінг дозволяє зробити свою, навіть невелику компанію, досить презентабельною. Це важливо, щоб втриматись на ринку та не дати конкурентам задавити бізнес.
Інформування
Інформуйте клієнтів та запрошуйте нових через зручний online інструмент
Пропонуйте нові послуги, акції, знижки на свою пропозицію
Надаючи актуальну інформацію на сайті та маючи певну аудиторію на ньому, ви можете легко збільшувати прибуток свого бізнесу через проведення певних акцій, знижок і т.д.
Представте всі пропозиції та послуги своєї компанії.
Ваша компанія може надавати багато послуг, але клієнти про них не здогадуються? Тоді проінформуйте їх як треба. Покажіть все, що може ваша команда та монетизуйте кожну навичку.

Коли сайт візитка – то ваш варіант?

Замовляти сайт візитку є сенс, якщо він зможе задовольнити потреби вашого бізнесу. Наче все просто. Зазвичай сайт візитка то добрий інструмент для індивідуальних спеціалістів, котрі хочуть представити свої послуги якомога більшій кількості людей. Або, якщо ваша компанія надає різноманітні послуги і ви хотіли б мати зручний ресурс для інформування своїх клієнтів актуальною інформацією.

Сайт візитка може просуватись за допомогою СЕО та будь якого іншого інструменту. Тому такий проект здатен давати додаткових замовників, а не просто бути «інформатором» ваших вже існуючих клієнтів, хоча, це теж добре та потрібно.

Познайомтесь зі своїм сайтом ближче
Спонукайте відвідувача залишити свої контакти. Ви зможете отримати додаткових клієнтів не витрачаючи зайві гроші.
Всі данні будуть записуватись до таблиці, де ви зможете обробляти їх належним чином та бачити динаміку роботи менеджерів, або просто контролювати свої успіхи.
Дизайн розробляється з урахуванням потреб та цілей проекту, послуг які будуть представлятись, та особливостей потенціальної аудиторії.
Сайт працюватиме однаково добре на любому пристрої, навіть на кнопочному телефону, головне щоб той гаджет був у мережі, та взагалі міг заходити в Інтернет :)
За бажанням, я зроблю так, що вам на телеграм будуть дублюватись абсолютно всі замовлення з сайту. Завжди тримайте під рукою контакти своїх клієнтів.
Деякі розробники полюбляють "продавати" це як доп.послугу. Я завжди роблю сайти з адмінкою, і не беру за це коштів. Виключення - якщо ви самі не захочете мати адмін панель.
На вашому сайті я можу реалізувати будь який функціонал, котрий вам буде потрібен для бізнесу. Вам треба просто сказати про це - і воно буде працювати на вашому сайті.
За потреби, ваш сайт може перетворитись на повноцінний магазин, каталог або такий собі гібрид одночасно декількох типів сайтів.

Чому є сенс замовити сайт візитку?

Хоча генерація лідів то не є головна ціль сайту візитки, все ж таки, існування такого ресурсу являє собою добрий важіль у боротьби з конкурентами. Пропозиція від спеціаліста, котрий добре себе представив у мережі завжди виглядає надійніше і привабливіше.

Головна задача, котра стоїть перед сайтом візиткою – це якісне та зручне представлення в Інтернеті вашого бізнесу або особисто вас. Тому вирішивши замовити для себе сайт візитку – треба чітко визначитись, що саме бажаєте донести своїм клієнтам. Далі йде питання дизайну. Зазвичай занадто складний дизайн – то не є запорука успіху. Сайт перш за все повинен донести інформацію. А якщо ваші послуги пов’язані з емоціями – тоді можна трохи заморочитись з дизайном.

Загалом, кожен проект – то індивідуальна задача, котра потребує своїх деталей. Тому, просто напишіть мені, і вже разом ми складемо всі потреби та реалізуємо сайт належним чином.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.
Д'якую, заявка відправлена