Створення Landing Page

Розробка сайту виконується з "нуля" під "ключ". Ви отримаєте повністью готовий до реклами сайт. З рекламою теж допоможу.

від 7 днів / від $150
Контакти
Швидкий результат
Запуск LandingPage дасть змогу швидко отримати "ліди" (продажі/замовлення/підписки, то що).
Глибина та правильний акцент
Ваш товар або послуга буде представлена максимально точно, вигідно та привабливо.
Висока конверсія
Landing Page дозволяє отримати одну з найвисоких показників конверсії. Залежно від галузі, ціни та унікальності вашої пропозиції, ліди можуть сягати 20%
Збільшення прибутку
Швидкі продажі дають змогу швидко підвищити прибуток. Особливо це важливо для нещодавно відкритого бізнесу / стартапу

Landing Page – в чому суть?

Landing Page – це найкраще рішення, якщо вам треба продавати/просунути один або декілька товарів/послуг.

По своєму типу, лендінг – це цільова сторінка, котра спонукає відвідувача зробити замовлення, написати заявку, подзвонити або виконати будь яку іншу дію, що потрібна для вашого бізнесу. Головна фішка LandingPage криється у максимальній концентрації уваги до товару або послуги, котра пропонується на сайті.

Зазвичай, трафік на такі сайти потрапляє з реклами де користувачі вже є зацікавленою аудиторією. А відвідавши ваш сайт, де показані переваги купити/замовити його саме у вас, людина охоче залишає заявку, відправляє контакти або навіть робить купівлю. Так, ваш Landing Page за потреби зможе приймати платежі в один клік  😉

Познайомтесь зі своїм сайтом ближче
Дизайн розробляється з урахуванням потреб та цілей проекту, товару який буде продаватись, та особливостей потенціальної аудиторії.
Цей параметр є одним з най важливіших для сайту, що продає. Відвідувач не повинен чекати довго. Ваш лендінг буде відкриватись та продавати швидше, ніж встигнуть подумати ваші клієнти.
Сайт працюватиме однаково добре на любому пристрої, навіть на кнопочному телефону, головне щоб той гаджет був у мережі, та взагалі міг заходити в Інтернет :)
Ваш сайт збиратиме заявки як гриби після теплого дощу. А якщо серйозно - то форма буде мати рівно всі ті поля, які потрібні вам для вдалих продаж (Ім'я/Телефон/Пошта ... )
Всі замовлення з сайту будуть приходити на електрону пошту. Але за потреби, вони можуть "залітати" і до гугл-таблиці. Де ви, або ваші менеджери можут їх опрацьовувати.
За бажанням, я зроблю так, що вам на телеграм будуть дублюватись абсолютно всі замовлення з сайту. Завжди тримайте під рукою контакти своїх клієнтів.
Деякі розробники полюбляють "продавати" це як доп.послугу. Я завжди роблю сайти з адмінкою, і не беру за це коштів. Виключення - якщо ви самі не захочете мати адмін панель.
Landing Page може продавати не тільки одну послугу/товар. Декілька суміжних позицій впевненно можуть "заходити" вашим клієнтам.
Ваш лендінг зможе приймати платежі. Хоча там скоріш за все не буде кошику, ви зможете продавати свої послуги/товари прямо в один клік.
На вашому сайті я можу реалізувати будь який функціонал, котрий вам буде потрібен для бізнесу. Вам треба просто сказати про це - і воно буде працювати на вашому сайті.
За потреби, ваш Landing Page може перетворитись на повноцінний магазин, сайт - візитку або такий собі гібрид одночасно декількох типів сайтів.

Landing Page як надійний помічник у бізнесі

Не секрет, що існує багато різновидів сайтів. І поділ на типи насправді досить умовний. Тобто лендінг може мати деякі функції, котрі притаманні Інтернет магазину, або візитці. Тому я завжди проговорюю з клієнтами, які саме їм потрібно вирішити задачі та яких досягнути цілей. Вже відштовхуючись від цього, будується сайт. Створюється функціонал, дизайн тощо.

Хоча на цій сторінці я перелічив досить багато функцій, котрі можна реалізувати при створенні Landing Page в кожному проекті все індивідуально. Через це, якщо ви не побачили чогось, що хотіли б мати на своєму сайті – не думайте що це неможливо зробити.

Просто напишіть мені. Впевнений, разом ми зробимо продукт, котрий буде продавати ваші послуги та товари як гарячі пиріжки smile

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.
Д'якую, заявка відправлена