Створення Інтернет каталогу

Ви отримаєте повністью готовий до роботи сайт. Ресурс матиме механіхми массового завантаження продуктів

від 15 днів / від $300
Контакти
Зручність представлення
Всі ваші товари завжди під рукою у потенціальних клієнтів.
Максимальна актуалізація
Онлайн каталог – це завжди актуальна інформація. Головне – вчасно дати потрібну інфу на сайт.
Мінімум витрат
Інтернет каталог не потребує великих витрат на утримання, а здатність відображати будь яку кількість так будь скільки редакцій – економить значні кошти. Вам більше не треба друкувати кіпу аркушів.
Швидкий та зручний доступ
Фільтри товарів допоможуть вашим клієнтам знайти саме те, що їм треба серед різноманіття вашої продукції.

Чому варто замовити собі Інтернет каталог?

Важливими перевагами на користь замовлення і створення Інтернет каталогу є декілька факторів. Але найбільш важливими є економія коштів. Ваш каталог доступний онлайн 24/7. При цьому, без проблем можна редагувати/видаляти/добавлять будь яку кількість пропозицій. А якщо вам все ж таки потрібно роздрукувати каталог у вигляді таблиці – не проблема, автоматичний експорт вирішить цю задачу за декілька кліків.

Познайомтесь зі своїм сайтом ближче
Сайт буде добре працювати на любому пристрої
Зручна адмін.панель дасть змогу швидко та просто керувати каталогом. Ви зможете вносити зміни просто зі свого смартфону.
Система масового імпорту/експорту дозволить швидко додавати велику кількість товарів. При потребі без проблем зможете скачати каталог у вигляді таблиці.
За потреби можна буде трансформувати каталог в повноцінний Інтернет магазин
На сайті буде пошук як по словам (поле для вводу слова), так і фільтр товарів за будь якими факторами (виробник/ціна/розмір …)
Дизайн розробляється з урахуванням потреб та цілей проекту, товару який буде продаватись, та особливостей потенціальної аудиторії.
Всі замовлення з сайту будуть приходити на електрону пошту. Але за потреби, вони можуть "залітати" і до гугл-таблиці. Де ви, або ваші менеджери можут їх опрацьовувати.
Збираючи підписки - ви "закріпляєте" за собою потенційних клієнтів. Пізніше базу "теплих" контактів дуже легко трансформувати в прибуток.
Я підходжу до кожного проету індивідуально, тому для вашого сайту, в залежності від потреб та побажань, зможу реалізувати будь який функціонал. Навіть з'язки з 1С тощо.

Як Інтернет каталог може впливати на бізнес?

Хоча на перший погляд Інтернет каталог – то не є майданчиком для продажів, насправді, такий сайт здатен підняти продажі в рази. Тому може бути декілька причин:

  • Ваші товари представлені упорядковано що дає змогу клієнтам легко орієнтуватись серед продуктів та замовляти все в одному місці;
  • Ви легко та швидко керуєте цінами або асортиментом, даючи знати про це своїм користувачам всього в декілька кліків;
  • Інтернет каталог допоможе клієнтам ознайомитись з вашими пропозиціями де завгодно та коли їм зручно, що сильно впливає на прийняття рішення.

Загалом, замовити створення Інтернет каталогу – то далекоглядний крок. На перспективу, працюючи над сайтом та розвиваючи його з боку SEO ви зможете отримувати додаткових клієнтів просто з пошуку Google  або інших систем.

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).
Д'якую, заявка відправлена