Сайт компанії Asana TM

Сайт для заводу-виробника хімічних засобів для чищення та миючих засобів

Замовити створення сайту компанії – це найкраще рішення для активного її розвитку. Якщо ви прагнете домагатися максимальної віддачі від свого бізнесу, то логічно, що про ваші послуги повинні знати всі люди у вашому місті, регіоні, країні. Саме для цієї мети створюються та просуваються в пошуковій видачі веб-сайти.

Замовити сайт компанії ціни якого були б на рівні доступного, а не з проханням “всіх грошей світу” можна навіть не особливо вникаючи в IT сферу та не просиджуючи купу дорогоцінного часу по будь-яких майданчиках фрілансу та дошках оголошень. Відмінне рішення, яке дозволить замовити створення сайту компанії та не переплатити при цьому отримавши якісний результат – вибрати послуги конкретного розробника. Важливий момент – не студії, а саме розробника, який самостійно виконуватиме роботу, а не прагнутиме перепродати її через той же фріланс або скидаючи “шабашки” знайомим фрілансерам за пів ціни.

Мій підхід у роботі – тільки повне та якісне виконання роботи без залучення ідей “перепродажу” замовлення. Тому завжди моя пропозиція у співвідношенні ціна/якість вища за багатьох на ринку. Кожен клієнт отримує тільки готовий продукт, після розробки я навчаю замовника як користуватися сайтом і повністю ним керувати, не “саджаючи його на голку” так званої “підтримки”.

Основна інформація

  • Час створення: 16 днів;
  • CMS сайту: WordPress;
  • Сайт адаптивний для мобільних;
  • Виконано початкову SEO оптимізацію;
  • Проєкт виконувався мною "під ключ"

Адаптивніть як сайт виглядає на різних пристроях

Адаптивніть сайту до мобільних пристроїв є одним з найважливіших факторів у сучасному online світі. Тому я обов’язково перевіряю роботу сайту на різних пристроях.

Результат роботи

Ви можете ознайомитись з сайтом подивившись скріни нижче. В кожному блоці є скрол, тому роздивіться його як треба :)
Головна сторінка
Головна сторінка каталогу
Категорія каталогу
Сторінка товару в каталозі
Розділ "Новини"
Запис блогу / статя
Сторінка "Ділери"
Сторінка "Контакти"
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.
Д'якую, заявка відправлена