Створення Інтернет магазину

Ви отримаєте повністью готовий до продажів сайт. З рекламою та наповненням теж допоможу (але то є окремі послуги).

від 18 днів / від $500
Контакти
Швидкий результат
Якщо налаштувати рекламну кампанію для вашого сайту - продажі можуть бути вже в перший день після запуску проекту.
Цікаві перспективи
Сайт матиме всі необхідні інструменти для подальшого СЕО. Ви зможете зайняти свою нішу у пошуковій видачі та отримувати клієнтів не витрачаючи на рекламу.
Робота в автоматичному режимі
Створений магазин дозволить автоматизувати роботу на сайті до максимуму. Всі процеси при бажанні можна зробити автоматичними. Навіть створення накладних для пошти.
Індивідуальний функціонал
Створюючи сайт для вас, я відтворю на сайті саме той функціонал, який вам допоможе успішно вести бізнес

Фішки, або що треба знати про Інтернет магазин

Поки ще ми на «березі» давайте з’ясуємо дещо важливе про Інтернет магазини. Це те, що вам знадобиться при подальшій роботі з магазином.

Зручне керування контентом. Тобто ваш сайт повинен повністю керуватись без потреби редагувати код сайту.

Основи СЕО. Просто необхідно подбати про подальше просування магазину в мережі. Можна спростити дизайн, не зробити зразу всіх функцій тощо, але СЕО – то головне. Саме цей фактор дасть змогу залучати клієнтів.

Адаптивність та легкість. Інтернет магазин повинен швидко працювати та бути зручним і зрозумілим для будь кого, з будь яким пристроєм. Інакше – ви можете втрачати клієнтів.

Познайомтесь зі своїм сайтом ближче
Сайт працюватиме однаково добре на любому пристрої, навіть на кнопочному телефону, головне щоб той гаджет був у мережі, та взагалі міг заходити в Інтернет :)
Дизайн розробляється з урахуванням потреб та цілей проекту, товару який буде продаватись, та особливостей потенціальної аудиторії.
Цей параметр є одним з най важливіших для сайту, що продає. Відвідувач не повинен чекати довго. Ваш лендінг буде відкриватись та продавати швидше, ніж встигнуть подумати ваші клієнти.
В адмін панелі будете мати змогу бачити всі замовлення, їх статус та прибутковість
Всі замовлення з сайту будуть приходити на електрону пошту. Але за потреби, вони можуть "залітати" і до гугл-таблиці. Де ви, або ваші менеджери можут їх опрацьовувати.
Ваш сайт зможе приймати платежі без додаткових заморочок.
Користувачі зможуть "тицяти" що хочуть ;) Зручная купівля в один клік порадує ваших клієнтів.
На сайті будет зручний кошик, функція "подобається" або "зберегти в love-list".
Заохочуйти покупців, надаючи знижки по бонусним програмам, системам партнерок та інше.
Відвідувачі зможуть мати зручний особистий кабінет, та слідкувати за своїми замовленнями. А ви, сможете пропонувати їм свої нові пропозиції та акції, бо матимете їх контакти.
Збираючи підписки - ви "закріпляєте" за собою потенційних клієнтів. Пізніше базу "теплих" контактів дуже легко трансформувати в прибуток.
Маючи застосінок для свого магазину ви підвищете процент повернень до магазину. Бо більшість користувачів - замовляють з смартфону. А застосунок - це найкраще рішення для такої аудиторії. Так, я пропоную створити і застосунок для вашо бізнесу :)
Я підходжу до кожного проету індивідуально, тому для вашого сайту, в залежності від потреб та побажань, зможу реалізувати будь який функціонал. Навіть з'язки з 1С тощо.

Інтернет магазин – розширює можливості

Маючи свій інтернет магазин, мозна значно розширити та збільшити продажі. Дехто навіть відмовляється від of-line продажів, повністью переходячи на формат інтернет торгівлі. Працюючи над створенням інтернет магазину, я приділяю увагу подальшій його роботі та розвитку. Для цього опрацьовується структура, SEO налаштування, а також зручність наповнення (функції для массового інпорту/експорту товарів).

 

This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.
Д'якую, заявка відправлена