пер.Каштановый 8/14 51100 пгт.Магдалиновка
Лого NikDimon
Створюю сайти на замовлення
создание сайтов под заказ
Створюю сайти на замовлення

Створюю сайти на замовлення

Створюю сайти різної структури, складності та дизайну.

Я займаюся розробкою сайтів різної складності. Успішно реалізую як невеликі односторінкові, так і масштабні інтернет-магазини.

Замовити сайт недорого – це, мабуть, поширена ідея у підприємців. Адже не завжди є впевненість, що той чи інший проект/ідея “вистрілять” і принесуть очікувані прибутки. Тому для більшості бізнесменів високі ціни на розробку сайтів є просто непідйомними. Особливо, якщо роботи ведуться в режимі “перевірки ніші”. З огляду на цей фактор, наймати послуги цілого агентства чи студії – просто нереальне завдання. У таких умовах пропозиція від окремого розробника – гідне рішення.

Вирішивши замовити створення сайту недорого в окремого приватного розробника, ви отримуєте можливість вести діалог з конкретною людиною, яка вирішує ваші завдання. У разі співпраці зі студією чи агентством – як правило, “крайнього” дуже складно знайти. Тому клієнту просто заявляють, що він сам винен і якщо хоче щось підправити – нехай доплачує.

Практика показує, що замовити розробку сайту в окремого вебмайстра може бути в кілька разів дешевшим. І це пояснюється дуже просто. Багато веб-студій самі наймають віддалених розробників, які виконують роботу, а студія зі свого боку просто бере від 50% вартості собі, тим самим роблячи кінцеву вартість для клієнта вищою як мінімум на 100 – 200%. Вибираючи співпрацю з приватним веб-майстром, ви, як замовник, виходить безпосередньо до виконавця, не оплачуючи апетити студії.

Запропонувати вигідніші ціни на роботу приватні розробники можуть з кількох причин:

  • відсутність необхідності в оренді офісу;
  • немає численного допоміжного персоналу;
  • немає комунальних послуг орендованого будинку;
  • не потрібно “приносити прибуток хазяїнові”, всі зароблені кошти залишаються у веб-майстра.

Тому замовити створення сайту в окремого програміста зазвичай у кілька разів дешевше, ніж такий самий сайт але у веб-студії.

Я вирішив замовити сайт недорого у приватного програміста, він буде гірший за студійний?

Відповідь на це питання знаходиться вище – самі студії часто делегують роботу приватним виконавцям. Тому сайт ніяк не відрізнятиметься від того ж ресурсу, замовленого у веб-студії. Відмінність полягатиме лише у сумі коштів, які на нього витрачені.

В інтернеті існує безліч проектів, які успішно працюють роками. При цьому вони створені не студіями, а приватними розробниками.

Як замовити сайт у програміста та не втратити гроші?

Головна ознака надійності співпраці – прозорість. Якщо людина давно працює у сфері, вона має репутацію і хоче її розвивати.

Ось кілька ознак, що робота складеться:

  • розробник охоче обговорює завдання пропонує варіанти та вислуховує вас;
  • якщо географічно це можливо, він без проблем готовий зустрінеться особисто, якщо ж знаходитесь далеко – можна поспілкуватися по телефону або відеозв’язку;
  • у виконавця є портфоліо;
  • фрілансер, який дійсно працює у сфері має акаунти на профільних біржах та сервісах;
  • робота виконується online, часто розробники пишуть сайти на своєму хостингу/домені, де ви, як замовник, можете бачити хід роботи в реальному часі;
  • легко можна обговорювати питання оплати – розбити на кілька етапів, гнучкість у методах оплати та обговоренні вартості тощо.

Якщо ви спілкуєтеся з потенційним виконавцем свого проекту та бачите ці фактори – можна не сумніватися, робота буде зроблена та проблем не виникне.


Залишились питання? - Я завжди на зв'язку