пер.Каштановый 8/14 51100 пгт.Магдалиновка
Лого NikDimon
Сайт компанії Asana TM
Сайт компанії Asana TM

Сайт компанії Asana TM

Сайт для заводу-виробника хімічних засобів для чищення та миючих засобів

Замовити створення сайту компанії – це найкраще рішення для активного її розвитку. Якщо ви прагнете домагатися максимальної віддачі від свого бізнесу, то логічно, що про ваші послуги повинні знати всі люди у вашому місті, регіоні, країні. Саме для цієї мети створюються та просуваються в пошуковій видачі веб-сайти.

Замовити сайт компанії ціни якого були б на рівні доступного, а не з проханням “всіх грошей світу” можна навіть не особливо вникаючи в IT сферу та не просиджуючи купу дорогоцінного часу по будь-яких майданчиках фрілансу та дошках оголошень. Відмінне рішення, яке дозволить замовити створення сайту компанії та не переплатити при цьому отримавши якісний результат – вибрати послуги конкретного розробника. Важливий момент – не студії, а саме розробника, який самостійно виконуватиме роботу, а не прагнутиме перепродати її через той же фріланс або скидаючи “шабашки” знайомим фрілансерам за пів ціни.

Мій підхід у роботі – тільки повне та якісне виконання роботи без залучення ідей “перепродажу” замовлення. Тому завжди моя пропозиція у співвідношенні ціна/якість вища за багатьох на ринку. Кожен клієнт отримує тільки готовий продукт, після розробки я навчаю замовника як користуватися сайтом і повністю ним керувати, не “саджаючи його на голку” так званої “підтримки”.

Час створення: 12 днів;

CMS сайту: WordPress;

Сайт адаптивний для мобільних;

Виконано початкову SEO оптимізацію;


Решения адаптивности для этого проекта


Результат работы


Залишились питання? - Я завжди на зв'язку