пер.Каштановый 8/14 51100 пгт.Магдалиновка
Лого NikDimon
Atrium Medical
Atrium Medical

Atrium Medical

Сайт-каталог постачальника медичного обладнання

Замовити сайт каталог товарів – це чудове рішення, якщо ви хочете зробити для своїх потенційних клієнтів максимально зручний варіант вибору продукції. Такий online каталог товарів буде не просто служить як зручний інструмент демонстрації своїх пропозицій, а й дозволить привертати до вашої компанії більше уваги та відповідно нових клієнтів.

Замовити сайт каталог ціна якого була б у межах розумного цілком можливо. Все що для цього потрібно – залиште свою заявку на моєму сайті. Зі свого боку я гарантую поєднання доступної ціни та високої якості у своїй роботі. Досягається це дуже просто і логічно – розробку сайту я виконую сам, без передачі її третім особам. Як результат, мені вигідно працювати за цінами набагато менше, ніж у web-студій, але при цьому я можу гарантувати якість, тому що вся робота робиться мною особисто.

Вам, як моєму потенційному замовнику зручніше співпрацювати з однією людиною, тому що всі питання вирішуватимемо особисто зі мною, і вам не доведеться спілкуватися з різними відділами web-студій або різними людьми з фрілансу.

Час створення: 20 днів;

CMS сайту: WordPress;

Сайт адаптивний для мобільних;

Виконано початкову SEO оптимізацію;


Решения адаптивности для этого проекта


Результат работы


Залишились питання? - Я завжди на зв'язку