Atrium Medical

Сайт-каталог постачальника медичного обладнання

Замовити сайт каталог товарів – це чудове рішення, якщо ви хочете зробити для своїх потенційних клієнтів максимально зручний варіант вибору продукції. Такий online каталог товарів буде не просто служить як зручний інструмент демонстрації своїх пропозицій, а й дозволить привертати до вашої компанії більше уваги та відповідно нових клієнтів.

Замовити сайт каталог ціна якого була б у межах розумного цілком можливо. Все що для цього потрібно – залиште свою заявку на моєму сайті. Зі свого боку я гарантую поєднання доступної ціни та високої якості у своїй роботі. Досягається це дуже просто і логічно – розробку сайту я виконую сам, без передачі її третім особам. Як результат, мені вигідно працювати за цінами набагато менше, ніж у web-студій, але при цьому я можу гарантувати якість, тому що вся робота робиться мною особисто.

Вам, як моєму потенційному замовнику зручніше співпрацювати з однією людиною, тому що всі питання вирішуватимемо особисто зі мною, і вам не доведеться спілкуватися з різними відділами web-студій або різними людьми з фрілансу.

Основна інформація

  • Час створення: 20 днів;
  • CMS сайту: WordPress;
  • Сайт адаптивний для мобільних;
  • Виконано початкову SEO оптимізацію;

Адаптивніть як сайт виглядає на різних пристроях

Адаптивніть сайту до мобільних пристроїв є одним з найважливіших факторів у сучасному online світі. Тому я обов’язково перевіряю роботу сайту на різних пристроях.

Результат роботи

Ви можете ознайомитись з сайтом подивившись скріни нижче. В кожному блоці є скрол, тому роздивіться його як треба :)
Головна сторінка
Сторінка "Контакти"
Розділ "Статті"
Запис в розділі "Статті"
Інформаційна сторінка
Сторінка послуги
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience.
Д'якую, заявка відправлена